#1 Działo się! - czerwiec w Przyczółku

lip20

Czerwiec był dla Przyczółka wyjątkowo intensywnym miesiącem! Dzięki naszym wspaniałym przyczółkowym gościom mieliśmy ręce pełne roboty i nie posiadamy się przez to z radości.

Chrzest ognia - Toporcon minikonwent RPG 

Miesiąc rozpoczęliśmy wielką próbą ogniową – pierwszy raz wyruszyliśmy z naszym dobytkiem na wycieczkę. Zagościliśmy na mimi-konwencie RPG Toporcon organizowanym przez Stowarzyszenie Topory w Gnieździe Piratów – wypatrujcie na horyzoncie kolejnej edycji jesienią.

 

Brak opisu.

Fantastyczny Jarmark, czyli pierwsze targi Przyczółka

Długo wyczekiwane przez nas Warszawskie Targi Fantastyki, w tym roku pod nazwą Fantastycznego Jarmarku, przetestowały nasze przygotowanie na przyjęcie tłumów początkujących fanów i wieloletnich wielbicieli gier. Jak świeże bułeczki, w dodatku z masełkiem, rozchwytywane były gry o kotach, nasze przyczółkowe krówki i wyjątkowe kostki dodawane do każdych zakupów, którymi chcieliśmy wyrazić swoją wdzięczność za wspieranie lokalnych sklepów. Jesteście super!

 Brak opisu.

 

Pamiętajcie o wykorzystaniu otrzymanego na targach kodu rabatowego (-15%) dla Fantastycznych Gości Przyczółka ważnego do końca lipca 2021.

 

Brak opisu. 

Przyczółek zawitał do Barsawii na earthdawnowym Orichalcum

Najbardziej intensywny miesiąc Przyczółka zakończyliśmy relaksując się na konwencie fanów ED Orichalcum w Głuchowie, również organizowanym przez Topory. Mamy nadzieję, że dodatkowa atrakcja w postaci naszego stoiska spodobała się konwentowiczom i zachęci do udziału w tegorocznej edycji Toporiady, która zapowiada się niesamowicie. Zapisy tutaj (link)

 

Brak opisu.

Gdyby nie Wy...

Z tego miejsca pragniemy całym sercem podziękować wszystkim za pomoc w ogarnięciu tych wyjazdów. Nadal dopiero się uczymy i chociaż każdy dzień pracy nad Przyczółkiem dodaje nam punkty doświadczenia, to bez Was nie dalibyśmy rady. Dziękujemy Wam!

 

Liczymy, że przed nami coraz więcej tak intensywnej pracy i przebieramy nóżkami na tę myśl. Dziękujemy że pomagacie nam się rozwijać – to daje nam nadzieję na jak najszybsze otwarcie stacjonarnego Przyczółka!

 

Tymczasem zapraszamy do obserwowania nas na FB i po najświeższe wieści w Kronikach Przyczółka. Możecie zerknąć też do zakładki Przyczółek Stacjonarnie lub na nasze wydarzenie, żeby dowiedzieć się, kiedy możecie spotkać nasz namiot w Piastowie.

 

Oczywiście zachęcamy do składania zamówień online ;).

 

Pozdrawiamy

 

Ekipa Przyczółka
Madzia i Michał

 Brak opisu.

lip  20