SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!

Delta Green Przewodnik Oficera Prowadzącego

black-monk-games-delta-green-przewodnik-oficera-prowadzacego1.jpg
  • Zapowiedzi
Dostępność: zapowiedź
ilość - + szt.
Zyskujesz 0 pkt Punkty programu lojalnościowego

Za każde 300 pkt. zebrane na koncie, otrzymujesz 1 procent rabatu na stałe do maksymalnie 10 procent. Rabat działa online, stacjonarnie i na targach/ konwentach.

Opcja dostępna tylko dla klientów zarejestrowanych.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Black Monk Games
Kod produktu: BMG-DELTA-CORE-GM

Opis

ZAPOWIEDŹ! Planowana przedsprzedaż 31 października!

Ze strony wydawcy możesz pobrać darmowy starter i kartę postaci

„Kiedy dołączyłam do Delty, moje wyobrażenie o tej organizacji starła się z rzeczywistością. Wygląda na to, że historia pełna jest przypadków, o których nie mówiło się głośno. Mam tylko nadzieję, że nie powrócą do nas w najmniej oczekiwanym momencie.”

Dołącz do Delta Green!

Przewodnik Oficera Prowadzącego do Delty Green wydany zostanie w Polsce przez Black Monk Games to podręcznik skierowany do Mistrzów oraz Mistrzyń Gry. Osoba prowadząca sesję (w oryginale określona jako “Handler”) odnajdzie w tym obszernym przewodniku wszelkie informacje przydatne podczas rozgrywki, podzielone na cztery rozdziały

Sekcja zatytułowana jako Przeszłość (ang. “The Past”) zawiera szczegóły dotyczące świata gry, a także oś czasu związaną z historią Delty Green. Dołączono do niej bogate opisy kluczowych wydarzeń i organizacji.

Nienaturalne (ang.”The Unnatural”), czyli drugi rozdział gry, dotyczy mitów Cthulhu, od przerażających potworów do Wielkich Przedwiecznych. Obejmuje on wszystkie makabryczne istoty oraz mroczne tajemnice, których można oczekiwać od mitologii i świata Lovecrafta.

Część trzecia, czyli Schizma (ang. “The Schism”) zagłębia się w detale samej organizacji Delta Green. Rozdział opisuje to, jak jej grupy współdziałają ze sobą oraz wymienia podstawowe procedury operacyjne Delty Green, które będą stanowić wsparcie dla scenariusza oraz narracji. 

Czwarty rozdział, Opera (ang. “The Opera”) to przydatne wskazówki związane z tworzeniem scenariuszy, prowadzeniem kampanii, a także dostosowaniem miejsca akcji. Ta krótka sekcja zawiera także strukturę przygody Delta Green z przykładem, który można rozwinąć oraz wykorzystać.

Podręcznik Mistrza Gry do Delta Green RPG

Podręcznik Delta Green Przewodnik Oficera Prowadzącego zawiera wszystkie informacje o organizacji Delta Green, bogate opisy przerażających istot, a także wskazówki dla Osób Mistrzujących wraz z przykładowym scenariuszem FULMINATE: Strażnicy zmierzchu.

Dodatkowe informacje

Producent: Black Monk Games

Seria: Delta Green

Język: polski

Okładka: twarda

Format: A4

Wydruk: kolorowy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium