SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!

Rifterskie sprawki

Prowadzę to biuro od niedawna. Zaczęło się od prostych spraw: niewierni partnerzy, kilka zdjęć w ramach dowodu i pieniądze w kieszeni. Z czasem jednak zaczęli przychodzić coraz dziwniejsi ludzie. Wyjątkowi. A przynajmniej takie miałam wrażenie. Można powiedzieć, że swój pozna swego. W tym przypadku jednak wolałabym pozostać ukryta w cieniu - a właściwie my obie, ja i moja druga strona.

O czym jest Miasto Mgły RPG?

Miasto Mgły to detektywistyczna gra fabularna wydana przez Black Monk Games, utrzymana w filmowym klimacie noir. Odkryj w sobie drugą stronę, obdarzoną mityczną mocą pochodzącą od mitów i legend.

Co zrobisz, kiedy pewnego dnia zrozumiesz, że obudziła się w Tobie legenda? Bycie niecodziennym połączeniem zwykłej osoby i legendarnego Mitu to zarówno dar, jak i klątwa. A miasto nie wybacza pomyłek. Zasłona z Mgły stanowi potencjał do prowadzenia tajnego życia, lecz Rifterzy tacy jak Ty wiedzą, że ostrożność jest najcenniejszą cechą w codziennym życiu. Tylko jak długo potrwa dobra passa w ukrywaniu podwójnej tożsamości?

Przyczółek oferuje polskojęzyczne podręczniki do gry fabularnej Miasto Mgły.

Dlaczego warto?

  • Daj się pochłonąć klimatowi noir, znanemu z klasyki filmów detektywistycznych, łącząc go z elementami nadnaturalnymi.
  • Wciel się we współczesną wersję swojego ulubionego mitu, baśni lub motywu.
  • Wykorzystaj popularną mechanikę PbtA, używając określonych ruchów do poprowadzenia sceny w klimatyczny sposób.

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Aby odkryć w sobie Riftera, potrzebujesz:

Przynajmniej dwóch kości sześciościennych

Miasto Mgły

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium