SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!
Menu

Między snem a jawą

Baśnie, które opowiadano mi w dzieciństwie, sprawiały, że czułam się bezpiecznie. Pamiętam opowieści o dzielnych rycerzach, potędze przyjaźni, złych potworach, które spotkała kara. Wszystko kończyło się szczęśliwie, było przewidywalne. 

Teraz już nigdy nie spojrzę na te historie tak samo. Wciąż jestem boleśnie świadoma prawdy. Ta baśń jest inna. Pogodziłam się z tym. Przetrwanie warte jest poświęceń. 

O czym jest Changeling: The Dreaming RPG?

Changeling: The Dreaming wydany przez Onyx Path Publishing to gra fabularna urban fantasy o onirycznym świecie wyobraźni, przenikającym do rzeczywistości. Jako Odmieńcy, zapomnieni pół-ludzie, pół-Fae, wkroczcie do niewidzialnego królestwa rodem z baśniowej mitologii, ukrytego w naszej szarej codzienności. 

Bramy Arkadii zostały zamknięte, a świat podzielił się na dwie części. Ci, którzy pozostali wśród śmiertelników musieli odnaleźć sposób na to, by przetrwać. Osłabione ciała Fae połączyły się z ludzkimi, dając początek istnienia Odmieńców. Krwawe wojny, narastające niepokoje, intrygi polityczne - historia makabrycznej baśni dzieje się tuż obok nieświadomych śmiertelników. 

Changeling: The Dreaming jest systemem RPG zalecanym dla dojrzałych odbiorców ze względu na mroczną atmosferę przedstawionego świata. 

Przyczółek oferuje anglojęzyczne podręczniki do Changeling: The Dreaming. 

Dlaczego warto?

  • Daj się pochłonąć intrygującemu settingowi, ukazującemu baśniową mitologię w mrocznym wydaniu. 
  • Weź udział w walce z Banalnością - odzwierciedleniem braku wiary ludzkości w Fae. Im więcej Banalności posiada w sobie Odmieniec, tym bardziej magiczna strona jego duszy umiera, a wspomnienia o dawnym życiu zanikają. 
  • Zapewnij nastrojową narrację, korzystając z szybkiej i prostej mechaniki opartej na kościach dziesięciościennych. 

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

W konfrontacji z Banalnością pomoże:

Changeling The Dreaming

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium