SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!

W poszukiwaniu odpowiedzi

Spiralne schody zdawały się nie mieć końca. Cokolwiek czekało na samym szczycie latarni, miało być odpowiedzią na wszystkie pytania, które zadawaliśmy sobie w ciągu ostatnich tygodni. 

Ogłoszenia o zaginionych dzieciakach, zmartwieni rodzice, a także nauczyciele oraz ogólna aura niepokoju o naszą dalszą przyszłość w tym miejscu sprawiała, że mieliśmy dość. Chcemy wziąć sprawy w swoje ręce i mimo że jesteśmy młodzi - wiemy, co robimy. A przynajmniej wiedzieliśmy do dziś. 

W odnalezionej pośpiesznie nakreślonej notatce ktoś poprosił o spotkanie. Pułapka? A może schronienie dla kogoś przestraszonego? Nie wiemy, co spotka nas na szczycie. Teraz jest już jednak za późno na wątpliwości.  

O czym są Dzieciaki na rowerach/miotłach RPG?

Dzieciaki na rowerach i Dzieciaki na miotłach to przygodowe gry fabularne, wydane przez Alis Games. Odkryj tajemnice małego, amerykańskiego miasteczka albo szkoły magii, pełnej porywających, ale i niebezpiecznych przygód.

Wścibskie dzieciaki łączą siły ze wścibskimi dorosłymi, aby zmierzyć się z nieznanymi, przerażającymi mocami - to, kim zagrasz, zależy od Ciebie. Klucz do rozwiązania zagadki tkwi we współpracy, sprycie oraz zdrowym rozsądku. Czy zachowasz zimną krew, stając w obliczu zagrożenia dla Twoich przyjaciół oraz bliskich? 

Przyczółek oferuje polskojęzyczne i anglojęzyczne podręczniki do gier fabularnych Dzieciaki na rowerach oraz Dzieciaki na miotłach.

Dlaczego warto?

  • Daj się pochłonąć niesamowitej przygodzie w stylu dzieciaków z serialu “Stranger Things”, kultowego filmu “Goonies” albo serii powieści o Harrym Potterze.
  • Stwórz ciekawą postać, zdefiniowaną m.in. przez atrybuty, zalety oraz wady, motywacje, lęki, a także elementy wyposażenia wpływające na aspekt fabularny gry.
  • Ciesz się prostą i intuicyjną mechaniką z elementami PbtA, która nie spowolni rozgrywki podczas sesji.

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zanim wyruszysz na swoją własną, wyjątkową przygodę, spakuj do plecaka:

Dzieciaki na...

Dzieciaki na miotłach Dzieciaki na miotłach
Producent: Alis Games
Cena:

99,95 zł

zobacz więcej
Dzieciaki na rowerach Dzieciaki na rowerach
Producent: Alis Games
Cena:

89,95 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium