SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!
Menu

Wybrańcy Bogów

Nadchodzi zmierzch Drugiej Ery. Cesarzowa zniknęła, pozostawiając Krainę w tych rękach, które okażą się najsilniejsze. Ci, którzy wznoszą modły do Bogów, nie doczekają się spełnienia swych desperackich błagań. 

Zachód słońca przybiera szkarłatne barwy. Te ziemie wkrótce spłyną krwią. Czuję to.

O czym jest Exalted 3rd Edition RPG?

Exalted 3rd Edition to gra fabularna z gatunku pulpowego fantasy, wydana przez Onyx Path Publishing. Rzuć wyzwanie samemu boskiemu panteonowi jako obdarzony ogromną mocą Pomazaniec Słońca - heros rzucony w sam środek konfliktu między innymi Słonecznymi, Bogami i Pradawnymi.

Nacje Szkarłatnego Cesarstwa stoją w obliczu niepewności i strachu o przyszłość. Długowieczna, potężna Cesarzowa zniknęła, a więzienie, w którym znajdowały się dusze Słonecznych, zostało zniszczone. Uwolnieni Pomazańcy Słońca rozpierzchli się po Krainie, a dziesiątki śmiertelników doznało Wyniesienia. Otrzymali boski dar i jednocześnie klątwę: moc, która w nieodpowiednich rękach może prowadzić do straszliwych tragedii. Czy odkrywając swoje nowe, nadludzkie zdolności dasz się pochłonąć walce o władzę, czy wręcz przeciwnie: zapewnisz pokój w Krainie?

Przyczółek oferuje anglojęzyczne podręczniki do gry fabularnej Exalted 3rd Edition.

Dlaczego warto?

  • Odkryj Stworzenie, czyli ogromny świat oferujący mnogość lokacji, w których można umieścić główną oś fabuły kampanii. 
  • Ciesz się dynamiczną, pulpową rozgrywką, która stawia na epickość walki. Pragniesz zmierzyć się z istotami o wszechpotężnych, boskich mocach? A może jako przywódca poprowadzić własne armie ku wrogim nacjom? To wszystko jest w zasięgu ręki dzięki trzeciej edycji Exalted.
  • Korzystaj z mechaniki inspirowanej Starym Światem Mroku, czyli opierającej się na puli kości i liczbie sukcesów.

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Moc to nie wszystko! Aby nauczyć się, jak z niej korzystać, potrzebujesz:

Exalted 3rd Edition RPG

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium