Zarejestruj się i dołącz do programu lojalnościowego! Zobaczysz, że warto!
Menu

Pierwszy dzień pracy

Posłuchaj, dzieciaku. Wyglądasz na kogoś, kto swoje już widział, więc postawię sprawę wprost. To, co widzisz na powierzchni, jest jedynie fragmentem rzeczywistości. Przenika do niej coś, co przybywa z zupełnie innego świata, a my jesteśmy po to, aby temu zapobiec. Potrzebujemy Cię. Zarówno biuro, jak i ludzie na zewnątrz, choć jeszcze nie zdają sobie z tego sprawy. 

O czym jest Hellboy: The Roleplaying Game?

Za inspirowaną popularnymi komiksami serią Hellboy kryje się zarówno gra fabularna z gatunku urban fantasy od Nightfall Games, jak i planszowa wydana przez Mantic Games. Wejdź w szeregi agentów Biura Badań Paranormalnych i Obrony, napotykając na swojej drodze antagonistów oraz bohaterów z uniwersum Hellboya.

W każdej baśni tkwi ziarno prawdy, a w tym przypadku wykiełkowało na problem dla całej ludzkości. Rasputin, Nimue czy Baba Jaga istnieją wśród nas i są gotowi spełnić swoje plany za wszelką cenę. Przygotuj się na mrożące krew w żyłach niebezpieczeństwa, gdyż staniesz naprzeciw starożytnym tajemnicom oraz okultystycznym zagrożeniom, lecz na szczęście nie samotnie. Po Twojej stronie stanie, m.in. sam Hellboy wraz z Abrahamem “Abe” Sapienem.

Hellboy: The Roleplaying Game jest zalecany dla dojrzałych odbiorców ze względu na mroczne uniwersum, demoniczne wersje legend znanych z folkloru oraz tematykę przemocy. 

Przyczółek oferuje anglojęzyczne podręczniki do gry fabularnej Hellboy: The Roleplaying Game.

Dlaczego warto?

  • Wejdź do świata znanego z uniwersum Hellboya, tworząc własną agentkę lub agenta BBPiO, mierząc się z nadnaturalnymi istotami zagrażającymi ludzkości. 
  • Wezwij wsparcie, korzystając z zasad dla dodatkowego oddziału agentów, zapewniającego pomoc i dodatkową wartość narracyjną w rozległych śledztwach oraz walce.
  • Zapewnij precyzyjną narrację, korzystając z odświeżonej mechaniki znanej z piątej edycji gry Dungeons & Dragons.

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Przed otwarciem śledztwa, sprawdź niezbędną dokumentację:

Hellboy RPG

Hellboy RPG GM Screen Hellboy RPG GM Screen
Producent: Mantic Games
Nasza cena:

79,95 zł

szt
zobacz więcej
Hellboy RPG Dice Hellboy RPG Dice
Producent: Mantic Games
Nasza cena:

79,95 zł

szt
zobacz więcej
Hellboy RPG Corebook Hellboy RPG Corebook
Producent: Mantic Games
Nasza cena:

219,95 zł

szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium