Zarejestruj się i dołącz do programu lojalnościowego! Zobaczysz, że warto!
Menu

Prawda nas wyzwoli

Ta bestia, która łaknie władzy, tkwi w każdym z nas. Trzymaj ją na wodzy. Nie każdy jest godzien dzierżyć taką moc, więc udowodnij, że nie wydarzyło się to bez przyczyny. Im większa moc, tym większe ryzyko. Dlatego tworzymy Kabałę - wspieramy się, jak możemy. Pilnujemy bezpieczeństwa. Prima Materia zmienia, korumpuje, sprawia, że zaczynamy traktować siebie jak Bogów. Czy zasłużenie? To zależy wyłącznie od Ciebie.

O czym jest Mage: The Awakening RPG?

Mage: The Awakening wydany przez Onyx Path Publishing to gra fabularna urban fantasy umieszczona w realiach Nowego Świata Mroku. Przebudzeni, którzy poznali Prawdę o rzeczywistości, zyskują zdolność do posługiwania się magią o niemal boskiej mocy. Nadmierna ambicja nieuchronnie prowadzi jednak do zguby Przebudzonych, sprawiając, że ich dążenie do wiedzy staje się obsesją. 

Magia jest dzika i nieujarzmiona. Nawet nieliczni, którzy się nią posługują, nie odkryli pełni jej potęgi. Tak było od tysięcy lat i mimo nieśmiałych początków wśród atlantydzkich Magów, jej natura wciąż pozostaje nieokreślona. Przebudzeni, kierowani chęcią zrozumienia tajemnic starożytnej magii, napotykają niebezpieczeństwa nie z tego świata, mierząc się nie tylko z nimi, ale i konsekwencjami własnej dumy. 

Mage: The Awakening jest systemem RPG zalecanym dla dojrzałych odbiorców ze względu na mroczną atmosferę przedstawionego świata. 

Przyczółek oferuje anglojęzyczne podręczniki do Mage: The Awakening. 

Dlaczego warto?

    • Używaj zaklęć, wywierając wpływ na innych - o ile liczysz się z konsekwencjami swoich decyzji.
    • Korzystaj z klasycznej mechaniki Świata Mroku, opierającej się na puli kości dziesięciościennych.
    • Zapoznaj się ze zmianami, jakie oferuje Mage: The Awakening w porównaniu do Mage: The Ascension, m.in. nowe podejście do historii magii, wspólny cel Magów oraz szczegóły związane z Atlantydą. 

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Aby poznać starożytne tajniki magii, przygotuj:

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium