SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!

Tarcze Terytoriów

Witaj w Mysiej Straży! Doskonale, że chcesz podążać ścieżką honoru, szlachetności i braterstwa. Te idee są fundamentem naszej służby. Wiedz jednak, że czeka Cię wiele niebezpieczeństw podczas obrony Mysich Terytoriów. Honor Strażnika nakazuje nam walczyć do ostatniej kropli krwi, aby ochronić słabszych i bezbronnych. Nie zapominaj o tym w czasach próby. 

O czym jest Mysia Straż RPG?

Mysia Straż to gra fabularna o dzielnych myszkach, oparta na komiksach Davida Petersena oraz wydana przez Cube Factory of Ideas. Wstąp w szeregi Mysiej Straży, broniąc niewinnych mieszkańców mysich miasteczek przed drapieżnikami.

Napięcie między miastami rośnie a powodem jest blady strach, który pada na mieszkańców każdego dnia i każdej nocy. Jednym z powodów są złowrogie łasice, których tunele tworzą podziemną sieć tuż pod obszarem Terytoriów. Wojna z łasicami trwała jeszcze do niedawna, lecz niepokoje wciąż rosną z powodu nieprzewidywalności drapieżników. Czy wraz z Mysią Strażą ochronisz swych pobratymców przed pazurami i kłami nieprzyjaciół?  

Przyczółek oferuje polskojęzyczne podręczniki do gry fabularnej Mysia Straż.

Dlaczego warto?

  • Stań się legendą w szeregach Mysiej Straży, której strażnicy mimo niepozornych rozmiarów mierzą się z mrocznym światem zagrażających im, przerażających drapieżników.
  • Graj ze szczegółową mechaniką, która pozwoli na bogatą w detale narrację oraz zainteresuje fanów stylu play-to-lose, w którym przegrana prowadzi do wyjątkowych, angażujących scen.
  • Poznaj wielokrotnie nagrodzoną grę fabularną, która wygrała Origins Award, zdobyła liczne nagrody Indie RPG Awards, oraz zdobyła potrójne srebro w ENnies. 

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zanim wyruszysz patrolować szlaki, spakuj do inwentarza:

Mysia Straż

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium