SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!
Menu

Ostatni list

Kochani rodzice!

Piszę do Was z lekkim zakłopotaniem, które wiruje w mojej głowie jak wiatr na pustyni. Kiedy przychodziłem na świat, Wy - moja rodzina, jak i mój klan, mówiliście, że będę kimś, kto dokona cudów. Wierzyliście, że Orlanth, Król Burzy spogląda na moje poczynania i kiedyś On sam podaruje mi dar, którym zmienię wszystko. 

Teraz jestem na granicy Smoczej Przełęczy i powątpiewam. To, czym mnie karmiliście, nie jest prawdą. Sprowadziłem na swoich kompanów same nieszczęścia. Teraz muszę to naprawić. 

Słońce wstaje, a z nim liczne pytania o przygody, jakie mnie spotkają.

O czym jest RuneQuest RPG?

Gra fabularna RuneQuest od Chaosium to system z gatunku heroic fantasy, pozwalający na wykreowanie własnej opowieści narracyjnej w świecie Glorantha. Liczne przygody, pełne magii, mitów, bogów oraz bohaterów czekają na Was!

Legendy głoszą o nadchodzącej Wojnie Bohaterów. Smocza Przełęcz, najsłynniejszy obszar Gloranthy, od lat przemierzany jest przez poszukiwaczy przygód żądnych sprawdzenia się w walce. Mówi się wszak, że podczas wojny bohaterowie oraz bogowie staną ramię w ramię, aby zmierzyć się z tym, co nadchodzi. Boskie błogosławieństwo oraz sława są na wyciągnięcie ręki dla każdego, kto odważy się wyruszyć na pełną niebezpieczeństw przygodę. 

Przyczółek oferuje anglojęzyczne podręczniki do RuneQuest.

Dlaczego warto?

    • Weź udział w epickiej przygodzie, w której wpływ bogów na zainspirowanych mitami śmiertelników jest istotną siłą kształtującą opowieść. 
    • Odkryj potęgę magii, w tym zaklęć runicznych, których moc pochodzi od samych bogów.
    • Walcz do upadłego, roztrzaskując pancerze przeciwników i uważając nawet na ciosy najbardziej niepozornych, gdyż mogą okazać się równie zabójcze.
    • Zaprojektuj postać w fabularny sposób, rozpoczynając tworzenie bohatera od historii rodzinnej, która wskaże jego dalsze cechy. 

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zyskaj boską przychylność, zdobywając:

Runequest RPG

RuneQuest Weapons & Equipment RuneQuest Weapons & Equipment
Producent: Chaosium
Cena:

149,95 zł

zobacz więcej
RuneQuest The Red Book of Magic RuneQuest The Red Book of Magic
Producent: Chaosium
Cena:

149,95 zł

zobacz więcej
RuneQuest RPG Core Rulebook RuneQuest RPG Core Rulebook
Producent: Chaosium
Cena:

249,95 zł

zobacz więcej
RuneQuest RPG Core Deluxe Slipcase RuneQuest RPG Core Deluxe Slipcase
Producent: Chaosium
Cena:

549,95 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium