SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!
Menu

Skok w nadświetlną

Załogo, przed nami turbulencje! Zająć bezpieczne miejsca albo… Albo… Wszyscy zginiemy! Niebawem znajdziemy się na planecie tak niegościnnej, jak handlarze w Absalom, więc nie zapomnijcie o standardowym zestawie przed wyjściem. Neaves, pamiętaj, że standardowy zestaw nie obejmuje granatnika. 

To misja zwiadowcza, wbijcie to sobie do głów! Im szybciej zorientujemy się, co stało się z naszymi, tym lepiej. Szef nie lubi czekać na informacje. Na stanowiska!

O czym jest Starfinder RPG?

Starfinder RPG to gra fabularna w klimacie space opera z elementami science-fiction oraz fantasy, wydana przez Paizo. Wyrusz na podbój galaktyki wraz ze swoją lojalną załogą statku, aby zbadać sekrety Wszechświata pełnego niebezpieczeństw oraz pradawnych technologii.

Przed Wami mnogość niezbadanych światów, więc wskakuj w pancerz wspomagany magią, chwyć karabin laserowy i otwórz się na przygodę. Odkrywaj ruiny dawnych świątyń w poszukiwaniu potężnych artefaktów, obroń przerażonych kolonistów przed bestiami z najmroczniejszych zakątków Wszechświata, a kiedy odkryjesz opowieści o legendarnej flocie statków wykonanych z kości - nie ignoruj błysku w oczach towarzyszy i towarzyszek! Zarówno badacze nieznanych kultur, poszukiwacze skarbów, jak i łotry przemierzające neonowe uliczki Absalom znają wartość lojalnej załogi.

Przyczółek oferuje anglojęzyczne podręczniki do gry fabularnej Starfinder RPG.

Dlaczego warto?

  • Poznaj grę fabularną twórców Pathfindera, którego świat osadzony jest w tym samym układzie planetarnym.
  • Odkryj potencjał klimatycznej mieszanki space opery z fantasy, ciesząc się wieloma możliwościami na stworzenie unikalnych, angażujących przygód!
  • Korzystaj z odświeżonej i ułatwionej mechaniki opartej na kościach dwudziestościennych na podobieństwo systemu Dungeons & Dragons

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Pamiętaj, aby wyposażyć swój statek w:

Starfinder RPG

Starfinder RPG Core Rulebook Pocket Edition Starfinder RPG Core Rulebook Pocket Edition
Producent: Paizo
Cena:

84,94 zł

zobacz więcej
Starfinder RPG Core Rulebook HC Starfinder RPG Core Rulebook HC
Producent: Paizo
Cena:

249,95 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium