SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!

Serce Pętli

Serwus! Zgadnij co? Widziałem tego zardzewiałego robota, który wędruje po lesie niedaleko Pętli! Prawie mnie dopadł, ale nie dałem się, szybko biegam, sam widziałeś w szkole. Dziwny jest, jeszcze takich nie widziałem.

Może czegoś pilnuje? Sprawdźmy to! Chyba że się cykasz?

O czym są Tajemnice Pętli?

Tajemnice Pętli wydane przez Black Monk Games to gra fabularna o latach 80’ w alternatywnej rzeczywistości, gdzie retrofuturystyczna technologia łączy się z nostalgią czasów MacGyvera, Drużyny A lub Nieustraszonego oglądanych na kineskopowym telewizorze.

To wszystko wina tych wścibskich dzieciaków! Dosłownie, gdyż Osoby Grające tworzą postacie młodych poszukiwaczy przygód odkrywających sekrety Pętli - ośrodka naukowego, w którym badacze pracują nad nowymi, często niebezpiecznymi projektami technologicznymi.

Nikogo nie dziwi widok zrobotyzowanych pomocników na polach uprawnych, czy statków powietrznych z futurystycznym napędem. Dzieci wciąż jednak beztrosko spotykają się na trzepakach przed blokami, ścigają się rowerami i z wypiekami na twarzach oglądają ulubione kreskówki.

Jak długo ich dzieciństwo będzie czasem spokoju i bezpieczeństwa? Czy tajemnice Pętli wyjdą na jaw?

Przyczółek oferuje polskojęzyczne i anglojęzyczne podręczniki do Tajemnic Pętli i Powodzi (kontynuacji osadzonej w latach 90). 

Dlaczego warto?

    • Wciel się w rolę młodocianego detektywa, odkrywając tajemnice tajnych projektów Pętli dzięki scenariuszom zawartym w podręczniku głównym.
    • Ciesz się znaną mechaniką Year Zero Engine, opartą na kościach sześciościennych, wykorzystywaną także w Mutant: Year Zero oraz Coriolis.
    • Podziwiaj świat inspirowany wyjątkowymi obrazami Simona Stålenhaga.
    • Wyrusz na przygodę w amerykańskim Boulder City, na wyspach szwedzkiego jeziora Melar lub warszawskim Rembertowie.
    • Poznaj grę nagrodzoną pięcioma złotymi nagrodami ENnies w 2017 roku.

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Koniecznie spakuj do tornistra:

Tajemnice Pętli

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium