Zarejestruj się i dołącz do programu lojalnościowego! Zobaczysz, że warto!
Menu

Biegnij, króliku, biegnij!

Rwąca rzeka. Wiatr w koronach drzew. Świergot ptaków. 

Harmonię dźwięków przeszył huk wystrzału, choć królicze uszy dotychczas jeszcze nie miały z nim styczności. W stadzie zapanował popłoch, chaos, nieład. W przypływie paniki wszelkie ustalenia zostały zapomniane. Strategia ucieczki narażała ich na kolejny atak tej dziwnej, głośnej istoty przyczajonej w wysokiej trawie. 

Kogo pożegnają tym razem…?

O czym jest The Warren RPG?

The Warren to wyjątkowa gra fabularna wydana przez Bully Pulpit Games, przedstawiająca losy niepozornych, lecz inteligentnych królików w brutalnym, pełnym niebezpieczeństw świecie. Poznaj opowieść o tym, jak istotną rolę w przetrwaniu pełni zgrana społeczność.

Ucieczka przed drapieżnikami to jedynie część wyzwań, które natura stawia przed zwierzętami o niewielkich rozmiarach, lecz ogromnej odwadze. Z przemijającymi porami roku nadchodzą niszczycielskie żywioły zagrażające ich siedliskom, a wiele stworzeń - w tym ludzie - jest silniejszych, liczniejszych, a przede wszystkim nie ma dobrych zamiarów. Jedyne, co może uratować królicze żywota to współpraca, spryt oraz zachowanie zimnej krwi. 

Przyczółek oferuje anglojęzyczne podręczniki do gry fabularnej The Warren.

Dlaczego warto?

  • Wciel się w rolę sprytnego królika, którego historia wraz z przyszłymi, króliczymi pokoleniami zależy od umiejętności oraz pomysłowości Osób Grających.
  • Doświadcz perspektywy małej istotki, która usiłuje przetrwać w nieprzyjaznym, pełnym niebezpieczeństw świecie porównywanym do The Walking Dead… Lecz z królikami!
  • Korzystaj ze zmodyfikowanej mechaniki PbtA, pozwalającej na wcielenie w życie fabularnych pomysłów bez przestojów podczas rozgrywki. 

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zanim wyruszysz na poszukiwanie schronienia, nie zapomnij o:

Warren RPG

The Warren Predator Cards The Warren Predator Cards
Nasza cena:

79,95 zł

zobacz więcej
The Warren RPG The Warren RPG
Nasza cena:

129,95 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium