SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!

Delta Green Podręcznik Agenta

black-monk-games-delta-green-podrecznik-gracza1.jpg
  • Zapowiedzi
Dostępność: zapowiedź
ilość - + szt.
Zyskujesz 0 pkt Punkty programu lojalnościowego

Za każde 300 pkt. zebrane na koncie, otrzymujesz 1 procent rabatu na stałe do maksymalnie 10 procent. Rabat działa online, stacjonarnie i na targach/ konwentach.

Opcja dostępna tylko dla klientów zarejestrowanych.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Black Monk Games
Kod produktu: BMG-DELTA-CORE-PLAYER

Opis

ZAPOWIEDŹ! Planowana przedsprzedaż 31 października!

Ze strony wydawcy możesz pobrać darmowy starter i kartę postaci

„Czy na pewno jesteś gotów? Nie zrozum mnie źle, każdy kiedyś był świeżakiem. Ostatnia operacja poszła zgodnie z planem, ale dzieciaku… Widzę, jak drżą ci dłonie. Potrzebujesz przerwy. Inaczej narazisz nas wszystkich.”

“I choćbym szedł ciemną doliną…”

Delta Green Podręcznik Agenta wydany będzie w Polsce przez Black Monk Games to podręcznik skierowany do Graczy oraz Graczek, określanych jako Agenci. Odnajdziecie w nim wyjaśnienie mechaniki oraz zasad stosowanych podczas sesji. 

Wszystko miało swój początek w Innsmouth. Sekrety nadmorskiego miasteczka w stanie Massachusets budziły przerażenie nawet wśród rządowych Agentów, którzy odkryli je podczas nalotu w 1928 roku.

Od tamtej pory agenci organizacji Delta Green, działając z ramienia rządu, poprzysięgli walczyć z nadnaturalnym mrokiem nieznanego pochodzenia… Aż do niesławnej operacji w Kambodży w 1969 roku, o której tragicznych skutkach w kuluarach mówi się do dziś. 

Pozbawieni rządowego wsparcia po katastrofalnej porażce, Agenci Delta Green zawarli tajny pakt: chronić społeczeństwo z ukrycia, bez strachu ani zwątpienia w misję. Choć konsekwencje w życiu osobistym Agentów bywają druzgocące, sprawnie omijają federalną biurokrację, nie znając lęku, prowadzą wojnę z siłami nie z tego świata. 

Czy ich siły okażą się wystarczające, a sami Agenci oraz Agentki pozostaną nieugięci w swym zadaniu? To zależy od Was oraz wpływu straszliwych istot, których ślady odkryjecie podczas operacji zleconych przez Delta Green.

Podręcznik Agenta do Delta Green RPG

Podręcznik Podręcznik Agent do Delty Green zawiera zasady tworzenia postaci oraz prowadzenia śledztwa, mechanikę walki i stopniowo malejącej Poczytalności (ang. “Sanity”), szczegóły wyposażenia, a także informacje o agencjach federalnych

Dodatkowe informacje

Producent: Black Monk Games

Seria: Delta Green

Język: polski

Okładka: twarda

Format: A4

Wydruk: kolorowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium