Newsletter

Cześć!

Niezależnie czy skusiło Cię 10% rabatu na kolejne zamówienie, czy chęć bycia na bieżąco z wiadomościami z Przyczółka, dzięki, że tu jesteś! Każdego dnia dokładamy cegiełkę do tego, żeby nasz Przyczółek był coraz bardziej przyjaznym miejscem dla odwiedzających.

 

Te starania docenia coraz więcej osób i powoli, powoli rozkręcamy efekt kuli śnieżnej, której już wkrótce nic nie zatrzyma :) Wzrost liczby zamówień w ostatnich tygodniach umożliwia nam rozwój, zwiększenie oferty i uatrakcyjnienie cen. Dlatego też postanowiliśmy zwiększyć rabat, który otrzymuje się za zapisanie do newslettera. To nasz sposób, żeby odwdzięczyć się za Twoją lojalność i zaufanie!

Jak zapisać się do newslettera i otrzymać kod -10%?

 

  1. Na dole tej strony znajdziesz zakładkę "Newsletter" i tam zostaw nam swój e-mail.
  2. Po kilku chwilach otrzymasz na skrzynkę wiadomość aktywacyjną. (sprawdź SPAM/OFERTY)
  3. Kliknij link umieszczony w mailu.
  4. Wybierz interesujący Cię temat newslettera, żeby otrzymywać tylko pożądane informacje.
  5. Po wybraniu tematu i potwierdzeniu zapisu otrzymasz kod rabatowy -10% na najbliższe zamówienie.

 

Aktualnie dostępna jest tylko kategoria "ogólny newsletter", ale docelowo chcemy rozdzielić go na "gry fabularne" i "gry planszowe" (a być może też inne kategorie póki co owiane tajemnicą ;))

Dlaczego warto zapisać się do newslettera?

 

Powód jest dość prosty - zależy nam na bezpośrednim kontakcie z Tobą. Bez pośrednictwa Facebooka, Instagrama, czy pozycjonowania Google'a.

 

Internetowe sklepy mogą upadać po tym jak zmienią się algorytmy tych stron, a najczęściej następuje to w sposób nieoczekiwany odcinając wzajemną komunikację.

 

W zamian za zaufanie i lojalność zapewniamy Ci dostęp do informacji o:

  • premierach,
  • przedsprzedażach,
  • promocjach,
  • nowościach.

 

Trafienie na aktualne wieści w mediach społecznościowych potrafi być kwestią przypadku. Koniec z trafieniem na posty "promocji, która kończy się dziś", dwa dni po terminie.

 

Gwarantujemy Ci, że nie będziemy zasypywać Twojej skrzynki niechcianymi wiadomościami oraz, że otrzymasz promocje, które będą niedostępne w inny sposób.

 

Sprawdź nas wypełniając formularz na dole strony.