Przyczółek stacjonarnie

Spotkajmy się na żywo!

Strona internetowa, stroną, ale Przyczółek to miejsce dla graczy, gdzie czas błyskawicznie mija na rozmowach o hobby jakim są gry planszowe i fabularne (a w przyszłości jeszcze inne).

 

Mamy nadzieję, że już w październiku uda się ruszyć z Przyczółkiem stacjonarnie.
Do tego czasu odwiedzamy takie wydarzenia jak Toporcon i Warszawskie Targi Fantastyki,
albo po prostu rozkładamy się w niektóre soboty przy targu obok stacji PKP Piastów. 

Dlaczego warto zajrzeć do Przyczółka?

 

Wiemy jak ciężko wybrać jest dobrą grę dla siebie, a jeszcze trudniej jest wybrać coś na prezent. Dlatego robimy co możemy, żeby doradzić wybór planszówki, który zadowoli zarówno wyjadaczy, jak i początkujących. Niezależnie czy szukasz:

gry dla dzieci,
gier rodzinnych,
gry na imprezę,
gier dla początkujących,

usłyszysz od nas kilka zdań na temat danego tytułu, a przede wszystkim zajrzysz do pudełka jednego z naszych egzemplarzy :). Zdarzały się już pierwsze rozgrywki pokazowe!

 

Warto wspomnieć, że bliskość targu zobowiązuje, więc na pewno po kilku udanych "rzutach na charyzmę" i testach targowania, uda Ci się dostać dużo lepsze okazje niż przez Internet.

Jak trafić do naszego Przyczółka z grami?

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „14A Przyczókek miejsce dla graczy 14A 16 18 Lwows 20 Olczak Syn. Pracownia cukiernicza Na wynos Autobus: 716, 717 wska Piastów Kolej: S1, R1 Apteka Na Lwowskiej Piastów (stacja kolejowa)”

 

Jesteśmy 20 minut SKM od centrum Warszawy, zaraz obok stacji PKP Piastów. Wystarczy wsiąść w S1 lub R1 np. na stacjach Warszawa Śródmieście, Ochota, czy Zachodnia i po kilkunastu minutach jesteś u nas! :) 

 

Mała uwaga - Piastów to druga strefa biletowa, więc albo musisz posiadać Miejską Kartę Warszawiaka, albo bilet na drugą strefę (w przypadku KM bilet dobowy, lub na konkretne połączenie).
W razie wątpliwości zadzwoń do nas (787 252 050), to wytłumaczymy co i jak.

 

Alternatywą jest dojazd liniami 716 (Bemowo, Wola, Włochy, Ursus) i 717 (Warszawa Zachodnia i Al. Jerozolimskie). Przystanek obu autobusów jest kilka minut drogi od Przyczółka, a przy okazji można zahaczyć o świetną cukiernię Olczaka ;)

Kiedy Przyczółek będzie się wystawiał?

 

Staramy się pojawiać w Piastowie w prawie każdą sobotę, ale nie zawsze się to udaje... :(

Właśnie dlatego stworzyliśmy wydarzenie na Facebooku:

Przyczółek Stacjonarnie - Gry planszowe i RPG w Piastowie,
w którym publikujemy na bieżąco wszelkie zmiany naszych planów.

 

Dla osób, które nie posiadają Facebooka zamieszczamy listę planowanych weekendów przyczółkowych :)

31 lipca,
14 sierpnia,
4 września.

Oczywiście jest opcja, żeby zamówić coś u nas z odbiorem osobistym w pozostałe dni tygodnia/weekendy, ale wiadomo - spotkanie na żywo jest bardzo ciężko zastąpić ;)

 

Serdecznie zapraszamy! - Madzia i Michał