SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!

Witaj w Night City!

Kocham to miasto, ale wierz mi Choomba, to skomplikowany związek. Jedna robota w Santo Domingo i myślisz, że jesteś ustawiony na tydzień, a następnego dnia w ciemnej uliczce dopadają Cię Kosiarze i jeśli masz ogromne szczęście, tracisz kwity, wszczepy, godność, parę organów wewnętrznych - ale żyjesz. Musisz wiedzieć jedno: w Night City nie ma zabawy bez ryzyka. Tutaj każdy ma wrogów, a im wyżej mierzysz, tym jest ich więcej. 

O czym jest Cyberpunk RED RPG?

Cyberpunk RED wydany przez Black Monk Games to gra fabularna o dystopijnej, cyberpunkowej przyszłości, wykreowanej przez Mike’a Pondsmitha. W Night City neonowe ulice należą do gangów, skrytobójcy bezlitosnych megakorporacji wypłaszczają tych, którzy zadają zbyt wiele pytań, a najemnicy pną się w społecznej hierarchii dzięki układom z fixerami. 

Night City stawia styl ponad wszystko, a popularność cyberwszczepów jest widoczna nie tylko w kręgach paramilitarnych, ale także wśród celebrytów. Rozwój technologii stawia pytania związane z transhumanizmem, a tajemnicze kulty złowróżbnie przepowiadają koniec świata. Kim staniesz się w Night City i jak daleko zajdziesz, dzięki dewizie “Żyj na krawędzi”

Przyczółek oferuje polskojęzyczne anglojęzyczne podręczniki do Cyberpunk RED.

Dlaczego warto?

    • Poczuj rytm Night City, grając o wysoką stawkę w mieście znanym nie tylko z uniwersum RPG, lecz również gry Cyberpunk 2077 oraz serii animowanej Cyberpunk: Edgerunners, stanowiących gratkę dla fanów świata stworzonego przez Mike’a Pondsmitha.
    • Stwórz ciekawą postać, bazując na dziesięciu dostępnych Rolach, dzięki którym dopasujesz rozgrywkę do Twojej własnej wizji życia w mieście przyszłości. 
    • Postaw na styl, wprowadzając szczegółowy opis sytuacji na bazie prostej mechaniki m.in. wraz z systemem popadania w Cyberpsychozę, śmiertelności, zdolności specjalnych oraz hakowania.

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zanim pojedziesz zdobywać Night City, weź ze sobą:

Cyberpunk RED PL

Cyberpunk Red Data Pack z ekranem MG Cyberpunk Red Data Pack z ekranem MG
Cena:

169,85 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium