SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!

Uliczne porachunki

Mam zacząć od dobrej, czy złej wiadomości? Dobrze, a więc rozpocznijmy od złej: dopadli jednego z naszych i chociaż nieźle go pokiereszowali, przynajmniej żyje. A dobra strona? Lepiej trzymaj się krzesła. Młody powiedział nam, gdzie mają magazyn. Jest pełen zarekwirowanego towaru, który chcą upłynnić. Wiecie, co robić. Jeszcze nas popamiętają, przysięgam. 

O czym są Ostrza w mroku RPG?

Ostrza w mroku to gra fabularna w konwencji wiktoriańsko-industrialnego urban fantasy, wydana przez Stinger Press. Dołącz do szajki brawurowych łotrów, rozwijających swoją działalność przestępczą w metropolii okrytej wiecznym mrokiem.

Kataklizm sprawił, że słońce zostało zniszczone, a świat pogrążył się w wiecznej ciemności. Wraz z nim upadły Bramy Śmierci, uwalniając duchy oraz upiory, które prześladując żywych, sprawiły, że powołano do służby Strażników Dusz, dbających o bezpieczeństwo ludzkości. Pośród mroku kryje się jednak o wiele więcej niebezpieczeństw, a wśród nich tętniący deprawacją półświatek miasta Doskvol wraz z całym spektrum działalności przestępczej. Czy Twoja szajka pokaże innym gangom, kto tak naprawdę rządzi w mieście? 

Ostrza w mroku są zalecane dla dojrzałych odbiorców ze względu na tematykę przestępczą wraz z licznymi wątkami przemocy.

Przyczółek oferuje polskojęzyczne podręczniki do gry fabularnej Ostrza w mroku.

Dlaczego warto?

  • Dołącz do szajki bandytów, złodziei, włamywaczy czy przemytników - możliwości jest mnóstwo, a inspirację znajdziesz wśród takich produkcji, jak m.in. gra Dishonored lub serial Peaky Blinders.
  • Zaplanuj scenariusz w oparciu o fazy rozgrywki, ciesząc się sandboksową wolnością w podejmowaniu decyzji przy wsparciu mechaniki, która wspiera dynamikę gry.  
  • Graj z mechaniką post-PbtA (Forged in the Dark - FitD), używaną także m.in. w grze fabularnej Kompania ostrzy.

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zbierz swoją szajkę i wyrusz w miasto, zabierając ze sobą:

Ostrza w Mroku

Ostrza W Mroku Ostrza W Mroku
Producent: Stinger Press
Cena:

134,95 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium