Zarejestruj się i dołącz do programu lojalnościowego! Zobaczysz, że warto!

Ballada o kompanii straceńców

Kogo szukam do kompanii? Elfy, Krasnoludy… To bez znaczenia. Uwierzysz, że podróżowałem z takimi? Wszystkich widziałem. To, jak walczą w imię swoich ideałów i jak za nie umierają.

Wyobraź sobie, że stoi grupa przybłędów. Wokół nich stoją Niebieskie Pasy. “Jesteście otoczeni!” krzyczą, a największy z nas na to: “Jedyne co nas otacza, to Wasza śmierć!”, wyobrażasz sobie tak powiedzieć? To trzeba mieć ja… Znaczy, no, charakter. Iskrę w sobie trzeba mieć. 

Jak widzisz, siedzę tu sam przy kuflu. Miał rację. Otaczała nas tylko śmierć. 

O czym jest The Witcher RPG?

The Witcher wydany przez Copernicus Corporation to gra fabularna fantasy osadzona w uniwersum sagi o Wiedźminie autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Wyrusz w podróż po Kontynencie naznaczonym wojną z Cesarstwem Nilfgaardu, stając naprzeciw bestiom - również tym w ludzkiej skórze. 

Losy Geralta z Rivii to jedynie fragment niezliczonych historii dziejących się w tym samym czasie na Kontynencie. Tylko od Ciebie zależy, kto będzie bohaterem, o którym być może pewnego dnia zaśpiewa mistrz Jaskier. Wejdź do świata magii, gdzie nic nie musi być takie, jakie się wydaje. Na swojej drodze napotkasz intrygi polityczne, mistyczne rytuały, przerażające potwory, a przede wszystkim dylematy moralne. Po której stronie staniesz?   

Przyczółek oferuje polskojęzyczne i anglojęzyczne podręczniki do The Witcher.

Dlaczego warto?

  • Stwórz własny rozdział opowieści w uniwersum Wiedźmina, wcielając się w rolę dowolnej postaci reprezentującej świat wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego. 
  • Poluj na potężne bestie za pomocą oręża, zaklęć, kapłańskiej mocy lub wiedźmińskich znaków.
  • Korzystaj z mechaniki k20, znanej m.in. z gry fabularnej Dungeons & Dragons.
  • Spotkaj postacie znane z sagi wiedźmińskiej, serialu lub serii gier o Geralcie z Rivii, czyniąc ich swoimi sojusznikami lub nieprzyjaciółmi. 

 

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zanim ruszysz w drogę z kompanami walki, weź ze sobą:

Witcher PL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium