SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!

Kim jest Alice Briarwood?

Zawsze była zamknięta w sobie. Cicha, spokojna, pełna tajemnic. Niektórzy widzieli w niej pilną uczennicę, inni, cóż… Znali ją od nieco innej strony, tak przynajmniej twierdzą. W całym Silent Falls huczy od plotek, czasami krzywdzących. Całą prawdę znała wyłącznie Alice. Nam pozostały puzzle, które musimy poskładać, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę wydarzyło się w jej życiu. 

O czym jest Zaginięcie Alice RPG?

Zaginięcie Alice to gra fabularna wydana przez Alis Games, odbywająca się wyłącznie za pomocą wiadomości tekstowych. Licealistka ze spokojnego miasteczka Silent Falls w północnej Kalifornii znika bez śladu. Jej najbliżsi biorą sprawy w swoje ręce, usiłując rozwikłać zagadkę zaginięcia dziewczyny. 

Małe, senne miasteczko jeszcze do niedawna było ostoją spokoju. Wszystko zmieniło się w momencie, kiedy w tajemniczych okolicznościach zaginęła Alice Briarwood. Kiedy na jaw wychodzą kolejne sekrety licealistki, dyskusje między jej znajomymi i rodzeństwem przybierają niespodziewany obrót. Czy uda im się odkryć to, co stało się z Alice?

Zaginięcie Alice jest zalecane dla dojrzałych odbiorców ze względu na intensywny emocjonalnie sposób gry. Przed rozgrywką polecamy przypomnieć zasady BHS.

Przyczółek oferuje polskojęzyczne zestawy gry fabularnej Zaginięcie Alice.

Dlaczego warto?

  • Spędź ciekawy wieczór ze znajomymi, biorąc udział w angażującej grze, trwającej maksymalnie do trzech godzin. Naładujcie telefony komórkowe, przygotujcie napoje, zgaście światło i włączcie muzykę!
  • Ciesz się rozgrywką, w której zamiast wszechwiedzącej Osoby Mistrzującej jest Moderator, usiłujący odkryć zagadkę tak samo, jak pozostali.
  • Korzystaj z intuicyjnej mechaniki, dzięki której unikniesz przerw w grze przeznaczonych na przypomnienie zasad.
  • Kontroluj przebieg gry, odmierzając jej czas za pomocą dedykowanego zegara, który pozwoli zwiększyć dynamikę rozgrywki. 

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zaginięcie Alice

Zaginięcie Alice Silent Falls Zaginięcie Alice Silent Falls
Producent: Alis Games
Cena:

98,95 zł

szt.
zobacz więcej
  • Przedsprzedaże
Zaginięcie Alice Zaginięcie Alice
Producent: Alis Games
Cena:

98,95 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium