SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i odbierz 5% rabatu na swoje pierwsze zamówienie. Zobaczysz, że warto ;)

Lis gończy

Ta dziupla jest neutralna i niepodległa, a rządzę w niej wyłącznie ja, słyszycie tam na dole? Żaden mi jej nie odbierze, żaden! Możecie miauczeć, ile chcecie! Ten kawałek lasu jest mój z ptasiego dziada pradziada. Ja stąd nie wychodzę, ot co. 

Że niby poszukiwany lisem gończym? Za to, że mówię, jak jest? Sama prawda: rządy terroru wkrótce będą za nami, a koty na usługach Markizy śmierdzą, ha tfu! Zobaczycie ciemięzcy, Sojusz wkrótce się Wami zajmie!

O czym jest Root: Gra Fabularna?

Root: Gra Fabularna to system w klimacie fantasy, który zostanie wydany dzięki zbiórce prowadzonej przez Stinger Press. Wraz z rebelią prowadzoną przez leśne, antropomorficzne zwierzątka walcz przeciwko okrutnym rządom Markizy de Kot, uczestnicząc w bezlitosnej wojnie partyzanckiej. 

Leśne ostoje, polany oraz osady są zarządzane twardą łapką przez Markizę de Kot. Tereny są podbijane przez jej futrzastą armię, lecz to dopiero początek walki o przejęcie władzy nad Leśnogrodem. Wśród mieszkańców rodzi się bunt, który staje się początkiem Sojuszu - zorganizowanej rebelii walczącej o wolność oraz odzyskanie ziem podbitych przez kocich najeźdźców. 

Przyczółek oferuje polskojęzyczne i anglojęzyczne podręczniki do Root: Gra Fabularna.

Dlaczego warto?

  • Poznaj grę RPG na podstawie planszówki Root, która zdobyła wiele nagród oraz serca graczy na całym świecie. 
  • Dołącz do Włóczęgów - nieujarzmionej grupy awanturników i łotrów, którzy usiłują przetrwać w Wielkim Lesie, ukrywając się przed oddziałami Markizy de Kot.
  • Odnajdź swoją drogę, będąc w samym sercu konfliktu militarnego oraz politycznego między kilkoma frakcjami, walczącymi o władzę.
  • Postaw na sandboksowy tryb gry, dostosowując rozgrywkę do preferencji Osób Grających oraz ciesząc się wieloma możliwościami fabularnymi. 
  • Korzystaj ze znanej mechaniki PbtA, na której bazuje także m.in. Avatar Legends: The Roleplaying Game oraz Miasto Mgły. 

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Do walki z wojownikami Markizy de Kot potrzebujesz:

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium