Zarejestruj się i dołącz do programu lojalnościowego! Zobaczysz, że warto!

Tajemnica Strefy

Jego zdjęcie wciąż wisi na szkolnych korytarzach, choć wczoraj znaleźli ciało. Podobno został pobity na śmierć. Trzymałam się z daleka, nie znałam go zbyt dobrze - słyszałam tylko plotki. 

Po szkole odwiedzał Strefę Ewakuacji, nie mam pojęcia dlaczego. Właściwie dziwię się, że nie zginął akurat tam, terenu pilnują wojboty ALTA. Czego szukał? Ta myśl nie da mi spokoju.

O czym są Tajemnice Powodzi?

Tajemnice Powodzi od Black Monk Games to gra fabularna o dojrzewaniu w latach 90’, których nigdy nie było. Sequel gry Tajemnice Pętli opowiada o zachodzących zmianach: zarówno w dzieciakach, jak ich otoczeniu. Czasy stają się mroczne i niebezpieczne, a prowadzenie amatorskiego śledztwa stawia na szali zdrowie, a nawet życie nastolatków

Powódź nie oszczędzała nikogo, a woda pochłonęła domy i samochody, pozbawiając część mieszkańców dobytku ich życia. Mimo to, nastolatki lat 90’ wciąż pozostają nastolatkami, grając na konsolach Sega, słuchając Nirvany i zamieniając Dungeons & Dragons na Wampira: Maskaradę. Przede wszystkim jednak doświadczają swoich własnych, szkolnych dramatów, romansów i przyjaźni, tworząc wspomnienia na całe życie. 

Przyczółek oferuje polskojęzyczne podręczniki do Tajemnic Powodzi.

Dlaczego warto?

    • Kontynuuj historię dzieciaków z Tajemnic Pętli lub rozpocznij nową opowieść w wielkopolskiej Wrześni, na wyspach szwedzkiego jeziora Melar lub w amerykańskim Boulder City. 
    • Ciesz się znaną mechaniką Year Zero Engine, opartą na kościach sześciościennych, do której tym razem dochodzą zasady związane z Bliznami, a nawet śmiercią postaci.
    • Zachwyć się światem zainspirowanym wyjątkowymi obrazami Simona Stålenhaga. 
    • Daj pochłonąć się klimatowi gry nagrodzonej pięcioma złotymi nagrodami ENnies w 2017 roku. 

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Poza discmanem z ulubioną muzyką, do plecaka schowaj: 

Tajemnice Powodzi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium