SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!

Na krawędzi upadku

Co jak co, ale Inkwizycji pewnie się nie spodziewałeś. Skoro już tutaj jesteśmy, pozwól, że przedstawię Ci dwie możliwości: albo powiesz mi, co wiesz, albo spotkamy się w pomieszczeniu obok. A wierz mi, nie chcesz go odwiedzać. Do rzeczy: wyglądasz niepozornie, ale doszły nas słuchy, że wiesz o Cicatrix Maledictum więcej, niż powinieneś. 

Po pierwsze: co? A po drugie… Od kogo?

O czym jest Warhammer 40,000 Roleplay: Wrath & Glory?

Warhammer 40,000 Roleplay: Wrath & Glory to gra fabularna z gatunku grimdark space fantasy od Copernicus Corporation. Wskutek niecnych działań bogów Chaosu, galaktyka została podzielona na dwie części, a międzywymiarowa wyrwa doprowadziła do powstania Wiecznej Nocy. Zagłada zbliża się w stronę Imperium wraz z hordami sił Chaosu. Po czyjej stronie staniesz?

Wolny Kupiec o imieniu Jakel Varonius postanowił ruszyć do działania, dokonując tego, co wydawało się niemożliwe. Flota Varoniusa wyznaczyła bezpieczną drogę poprzez Wielką Wyrwę, a on sam przybywając do celu, rozpoczął poszukiwania sojuszników do walki z plugawymi sługami Chaosu. Czy odpowiesz na jego wezwanie?

Przyczółek oferuje polskojęzyczne i anglojęzyczne podręczniki do Warhammer 40,000 Roleplay: Wrath & Glory.

Dlaczego warto?

  • Stań po stronie Jakela Varoniusa, broniąc systemu Gilead przed siłami Chaosu, lub wręcz odwrotnie: przyczyń się do upadku Imperium, wybierając wspólną Konwencję Drużyny. 
  • Wejdź do ponurego świata kosmicznej dystopii, gdzie każdy ruch może być ostatnim, a nieprzyjaciele mogą czyhać tuż za rogiem.
  • Spraw, że walka będzie widowiskowa, a bohaterowie w epicki sposób zmierzą się z Chaosem, ratując Imperium od zagłady.
  • Stwórz postać na bazie Archetypu, wykupując wybraną profesję, poprzez pulę punktów

 

 

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zanim dołączysz do floty, wyposaż się w:

Warhammer 40000 RPG Wrath and Glory PL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium