Five Leagues from the Borderlands
towar niedostępny
Opis
Produkt w języku angielskim.
W mrocznym, brutalnym świecie Kresów nie uświadczysz wielkich herosów w lśniących zbrojach. Twoja zbieranina najemników może liczyć tylko na stare tarcze, własny spryt i ostrą stal. Deszcz zmywa z ulic rynsztok, a mroczne sekty już otoczyły Twoich ludzi. Zapomnij o dyplomacji – to będzie krwawa, brudna rzeź taktyczna.
O czym jest gra Five Leagues from the Borderlands?
5 Lig od Rubieży to fenomenalne i wybitnie nagradzane zjawisko – jest to hybryda z gatunku **Solo-Adventure Miniature Wargame** (figurkowej gry bitewnej do grania samotnego) połączonej głęboko z systemem RPG i generowaniem fabuły. W grze od Modiphius (trzecia edycja zasad) wcielasz się z menadżera stworzonej przez siebie małej kompanii/drużyny (Awanturników) i wysyłasz ich na wygenerowane na stole bitwy! System zawiera fenomenalną mechanikę sztucznej inteligencji kierującej atakami wroga na macie. Oprócz samego uderzania mieczem, gra skrywa wielką kampanię i tabele, w których podróżujesz między wioskami, handlujesz zebranym łupem i płacisz za rany poniesione przez zbrojnych w poprzednim starciu. Graj w to samemu lub ze znajomymi (Co-op) na stole w jadalni!
Najfajniejsze cechy tego systemu:
- Miniature Agnostic: Gra opiera się całkowicie na modelach, ale NIE POSIADA oficjalnej linii figurek! Z założenia korzystasz tu absolutnie ze wszystkiego co masz w szafie (D&D, Warhammer, stare klocki itp.) i tworzysz z tego przygodę.
- Zabójcza kampania w tle (RPG): System jest tak rozbudowany pod kątem fabuły, że posiada mapę regionów, rozwój doświadczenia i punkty odpoczynku w obozach.
- Brak Mistrza Gry: To silnik napędza akcję! Wrogowie na makiecie operują według sprytnych algorytmów (AI).
Informacje techniczne
- Wydawca: Modiphius / Nordic Weasel Games
- System: Five Leagues from the Borderlands (3rd Edition / Tabletop Solo Wargame)
- Język: angielski
- Okładka: twarda
Widzisz błąd w opisie lub coś jest niejasne? Daj nam znać korzystając z przycisku „Zapytaj o produkt”