SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!
Menu

Szepty zza Zasłony

Tego dnia nad Sommą byliśmy w miejscu gorszym od piekła. Każdy kolejny dzień był naznaczony postępującym szaleństwem. Moi kompani opowiadali o tym, że słyszą głosy. Niektóre kusiły sposobami na przetrwanie, wykorzystując ich desperację. Inne niszczyły psychikę kawałek po kawałku. 

Nie wiem, jak długo dane mi będzie przeżyć. Wiem tylko jedno: nigdy już nie wrócę do domu. Próbuję pogodzić się z tą myślą. 

O czym jest Never Going Home RPG?

Never Going Home to kooperacyjna gra fabularna w klimacie horroru, wydana przez Wet Ink Games, opowiadająca o alternatywnych realiach Pierwszej Wojny Światowej. Żołnierze, oprócz terroru pola bitwy powoli zatracają swoje wspomnienia, usiłując odnaleźć się pomiędzy tym, co wydaje się jawą, a zjawiskami rodem z najgorszego koszmaru. 

Jako jeden z żołnierzy doświadczających okrucieństwa wojny odkryj tajemnicę cienkiej granicy między rzeczywistością a mistycznym światem przerażających Szeptów. Czy jesteście gotowi poświęcić to, co najcenniejsze, by przeżyć? 

Never Going Home jest zalecany dla dojrzałych odbiorców ze względu na realia wojenne oraz motywy okultystyczne. Przed sesją zalecamy przypomnienie zasad BHS

Przyczółek oferuje polskojęzyczne i anglojęzyczne podręczniki do gry fabularnej Never Going Home.

Dlaczego warto?

  • Opowiedz historię oddziału żołnierzy mierzących się nie tylko z traumatycznymi przeżyciami podczas walki w okopach, ale także z pełnymi grozy Szeptami zza Zasłony, nawiedzającymi ich umysły.
  • Wzbogać fabułę o elementy magiczne, określane jako Szepty, które wypaczają duszę, składając słodkie obietnice potęgi oraz spełnienia najskrytszych pragnień. Wszystko ma jednak swoją cenę.
  • Korzystaj z autorskiej mechaniki, opartej na rzutach pulą kości k6 wraz z zasadami wykorzystania kart podczas rozgrywki.

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zanim ruszysz na wojnę, uzupełnij zapasy:

Never Going Home RPG ENG

Never Going Home Tears in the Sea Never Going Home Tears in the Sea
Producent: Wet Ink Games
Cena:

99,95 zł

zobacz więcej
Never Going Home Bones in the Dust Never Going Home Bones in the Dust
Producent: Wet Ink Games
Cena:

99,95 zł

zobacz więcej
Never Going Home Blood on the Snow Never Going Home Blood on the Snow
Producent: Wet Ink Games
Cena:

99,95 zł

zobacz więcej
Never Going Home Tome of Corrupted Beasts Never Going Home Tome of Corrupted Beasts
Producent: Wet Ink Games
Cena:

79,95 zł

zobacz więcej
Never Going Home Book of Whispers Never Going Home Book of Whispers
Producent: Wet Ink Games
Cena:

79,95 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium