SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!
Menu

Na pograniczu

Nie ma miejsca, do którego moglibyśmy pasować. Nigdy nie będziemy w pełni zaakceptowani ani tutaj, ani tam. Żyjemy pośrodku światów, ale na szczęście mamy siebie - grupę wyrzutków, których nic nie zatrzyma. Nawet wojenki tych, którzy myślą, że mają nad nami władzę. Niektórzy czują się zagubieni, lecz ja widzę w tym ogromną zaletę: nieograniczoną, nieskrępowaną wolność. Dołącz do nas i korzystaj z najcenniejszych zalet obu światów. 

O czym jest Liminal RPG?

Liminal to kooperacyjna gra fabularna utrzymana w klimacie urban fantasy, wydana przez Modiphius. Na granicy Ukrytego Świata toczy się oniryczna opowieść, w której do współczesnej Wielkiej Brytanii przenika tajemnicza sfera magii, duchów, Fae oraz bestii rodem z mrocznej baśni. 

Świat jest czymś więcej niż fragmentami rzeczywistości dostrzegalnymi ludzkim okiem. Tajne stowarzyszenia magów, dworskie intrygi Fae, walczące ze sobą gangi wilkołaków, a nawet ludzie, którzy znaleźli się na mrocznej drodze do przemiany w wampira - to wszystko jest jedynie częścią Ukrytego Świata. Znajdziecie się po obu stronach bariery między wymiarami, zarówno tej związanej z naszą codziennością, jak i magicznej.

Przyczółek oferuje anglojęzyczne podręczniki do Liminal.

Dlaczego warto?

  • Żyj na granicy światów, zamieniając codzienność w ekscytującą, lecz pełną wyzwań przygodę: przed Tobą śledztwa związane ze sferą nadnaturalną, niebezpieczeństwa skryte w mroku i liczne intrygi istot z Ukrytego Świata.  
  • Stań się częścią Załogi, której przyświeca ten sam cel. Młodociany gang, grupa śledcza, a może krąg magów? Decyzja należy do Was!
  • Poznaj proste założenia mechaniki, opierające się na rzucie dwiema kośćmi sześciościennymi wraz z poziomem Umiejętności przeciwko Stopniowi Trudności. 

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Odkryj tajemnice Ukrytego Świata dzięki:

Liminal

Liminal Werewolves of Britain Liminal Werewolves of Britain
Producent: Modiphius
Cena:

64,95 zł

zobacz więcej
Liminal Corebook Liminal Corebook
Producent: Modiphius
Cena:

189,94 zł

zobacz więcej
Liminal Pax Londinium Liminal Pax Londinium
Producent: Modiphius
Cena:

69,95 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium