SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!
Menu

Nowy, wspaniały świat

Plotki o opuszczonym supermarkecie wypchanym prowiantem po brzegi dotarły aż do nas. Brzmiało tak pięknie, że aż niemożliwie. Żaden bandyta nie zostawiłby takiego kąska bez ochrony. Przybywając na miejsce, nie dostrzegliśmy jednak nikogo. Ani żywej duszy! 

Wyglądało to na pułapkę, ale zgadnij, co: nigdy nie należeliśmy do najbystrzejszej grupy pod słońcem. Mimo ucieczki przed Szponem Śmierci, który zrobił sobie tam siedlisko, zdobyliśmy puszkę kawy. Dzień zaliczam do udanych. 

O czym jest Fallout: The Roleplaying Game?

Fallout: The Roleplaying Game wydany przez Modiphius jest opowieścią o przetrwaniu na niebezpiecznych Pustkowiach Stanach Zjednoczonych po atomowej apokalipsie. Kim będziesz na postnuklearnej pustyni i w jaki sposób ukształtujesz świat na nowo?

Gra prezentuje alternatywną wersję historii, w której 2077 rok naznaczony był tragedią ludzkości. Militarny najazd Chin na Alaskę oraz aneksja Kanady przez Stany Zjednoczone uruchomiły falę wydarzeń, których skutkiem był wybuch nuklearny. Promieniowanie pochłonęło większość cywilizacji, pozostawiając po sobie ruiny dawnego świata. Nieliczni przetrwali, a ich potomkowie usiłują odnaleźć własne schronienie na nieprzyjaznych ziemiach, mierząc się z licznymi zagrożeniami - zarówno ze strony bandytów, jak oszalałych, zmutowanych istot. 

Fallout: The Roleplaying Game jest grą fabularną zalecaną dla dojrzałych odbiorców ze względu na przemoc i zdeprawowany świat postapokalipsy. 

Przyczółek oferuje anglojęzyczne podręczniki do Fallout: The Roleplaying Game.

Polska wersja zostanie wydana przez Alis Games i będzie również będzie dostępna w Przyczółku. 

Dlaczego warto?

    • Zdecyduj, kim będzie Twoja postać i jaką rolę odegra w swojej społeczności: ocaleniec, supermutant, ghoul, a może nawet robot Mr Handy?
    • Odkryj klimat postapokaliptycznej Ameryki, wraz ze szczątkami dawnej historii pozostawionymi na Pustkowiach.
    • Wykorzystaj zasady systemu 2d20, wspierającego zarówno narrację, jak i szczegółową rozgrywkę.

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zanim wyruszysz na Pustkowia, zapakuj:

Fallout RPG 2d20 ENG

Fallout Perk Cards Fallout Perk Cards
Producent: Modiphius
Cena:

99,95 zł

zobacz więcej
Fallout 2d20 RPG Starter Set Fallout 2d20 RPG Starter Set
Producent: Modiphius
Cena:

149,95 zł

zobacz więcej
Fallout 2D20 Gamemaster's Toolkit Fallout 2D20 Gamemaster's Toolkit
Producent: Modiphius
Cena:

129,95 zł

zobacz więcej
Fallout 2D20 Core Fallout 2D20 Core
Producent: Modiphius
Cena:

199,95 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium