SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!

Legion w odwrocie

Przegraliśmy. To oczywiste. Nie mamy szans z tyloma przeciwnikami, została nas ledwie garstka. Z czasem ta banda stała się rodziną, od której wielokrotnie zależało moje życie. Rodzina, którą tracę każdego dnia i choć walczę zaciekle pomimo własnych ran, bezsilnie patrzę, jak giną. Legat nakazał skupić się na celu przed nami, gdyż panika doprowadzi nas do zguby. Brniemy zatem poprzez morze krwi, modląc się o to, aby nie dosięgnął nas oręż wroga.  

O czym jest Kompania Ostrzy RPG?

Kompania Ostrzy to gra fabularna w klimacie mrocznego, militarnego fantasy, wydana przez Stinger Press. Legioniści desperacko walczą o przetrwanie, powstrzymując przeważające siły nieumarłych podczas odwrotu do Twierdzy Niebiańskiego Sztyletu. Jak wiele jesteś w stanie poświęcić, aby ocalić braci i siostry w mieczu?

Wojna z Popielnym Królem jest koszmarem bez cienia szansy na przebudzenie. Ataki jego hordy nieumarłych zdają się nie mieć końca, nie pozostawiając ani chwili wytchnienia dla Legionu. Rzeź trwa, a każda chwila może być ostatnią. Jedyne, co może przynieść wybawienie dla niewielkiego oddziału legionistów to przemyślane manewry lub podstępy okupione krwią. Czy zdążysz dotrzeć do Twierdzy Niebiańskiego Sztyletu, zanim oddział zostanie odcięty przez nieumarłych? 

Kompania Ostrzy jest zalecana dla dojrzałych odbiorców ze względu na brutalne realia wojenne oraz dylematy moralne z dramatycznymi konsekwencjami. 

Przyczółek oferuje polskojęzyczne podręczniki do gry fabularnej Kompania Ostrzy.

Dlaczego warto?

  • Staw czoła armii nieumarłych korzystając z dużej, sandboksowej wolności w podejmowaniu decyzji bez obaw o dynamikę rozgrywki, która jest wspierana przez mechanikę. 
  • Stwórz historię o okrucieństwach wojny, opisując konsekwencje przegranej zarówno od strony żołnierzy, jak i zwykłych ludzi próbujących przetrwać. 
  • Graj z mechaniką post-PbtA, znaną m.in. z gry fabularnej Ostrza w Mroku.

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Legioniści, pamiętajcie o niezbędnych zasobach:

Kompania Ostrzy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium