Zarejestruj się i dołącz do programu lojalnościowego! Zobaczysz, że warto!
Menu

W służbie Fae

Nowy świat, pozornie piękny i kuszący, okazał się być pułapką. Baśniowość to ładna otoczka, pod którą skrywają się takie same, egoistyczne zamiary, co w świecie śmiertelników: żądza władzy, pycha czy zwykła chciwość. 

Z rozkazu Fae mam jutro wkroczyć na arenę, aby zapewnić im rozrywkę. Jeszcze jedna walka. Tylko jedna. To moje więzienie… Do czasu.  

O czym jest Changeling: The Lost RPG?

Changeling: The Lost wydany przez Onyx Path Publishing to gra fabularna urban fantasy umieszczona w realiach Nowego Świata Mroku. Osoby Grające wcielają się w role Zagubionych, porwanych przez Fae do baśniowego świata Arkadii, aby im służyć. 

Bezlitosne Fae skazują nieszczęśników na wieloletnie cierpienie i liczne upokorzenia, skutkujące zmianami zarówno w ciele, jak i umyśle. Ucieczkę z Arkadii utrudnia Gąszcz otaczający krainę. Stanowi on schronienie nie tylko dla wielu niebezpiecznych istot, ale i doprowadza do szaleństwa, jeśli spędzi się w jego otoczeniu zbyt wiele czasu. Mimo to, śmiałkowie podejmują wyzwanie.  

Changeling: The Lost jest systemem RPG zalecanym dla dojrzałych odbiorców ze względu na mroczną atmosferę przedstawionego świata. 

Przyczółek oferuje anglojęzyczne podręczniki do Changeling: The Lost.

Dlaczego warto?

    • Daj się pochłonąć klimatycznemu settingowi, ukazującemu okrutne realia baśniowego świata Arkadii.
    • Rozwiąż problem Podrzutka - sobowtóra podstawionego na Twoje miejsce w świecie rzeczywistym tuż po porwaniu. Co uczynisz z istotą, której los został narzucony przez Fae? 
    • Dołącz do włości lub dworów, które zaoferują wsparcie uciekinierom z Arkadii, o ile zdecydujesz się przestrzegać ich praw. 
    • Zapewnij płynną narrację, korzystając z szybkiej i prostej mechaniki opartej na kościach dziesięciościennych. 

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zanim przedrzesz się przez Gąszcz, zabierz ze sobą: 

Changeling The Lost

Changeling 20Th Annivesary Dice, zestaw kości RPG Changeling 20Th Annivesary Dice, zestaw kości RPG
Producent: Q Workshop
Nasza cena:

149,95 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium