Zarejestruj się i dołącz do programu lojalnościowego! Zobaczysz, że warto!

Pieśń o nadziei

Pytasz, co tutaj robi bard? Cóż, ktoś musi zadbać o morale. Jesteśmy świadkami tego, jak historia otwiera przed nami kolejny rozdział. Mroczny rozdział, ale czyż nie wśród ciemności rozkwita nadzieja? Ta sama, która wykuwa bohatera niczym śmiercionośne ostrze w kuźni świata. Nikt nie rodzi się bohaterem. Stajemy się nimi w obliczu takich czasów jak teraz. Ciekaw jestem, dokąd Ciebie poprowadzi droga miecza?

O czym jest Cień Władcy Demonów RPG?

Cień Władcy Demonów to gra fabularna w konwencji dark fantasy, wydana przez Alis Games. Wkrocz do stolicy Imperium znajdującego się w obliczu upadku, walcząc do ostatniej kropli krwi z nadchodzącymi siłami ciemności.

Cesarz nie żyje. Morderstwo dokonane przez orkowego wodza Katorżnika odbiło się echem w całym Imperium. Stolicę Caecras opanowali jego podwładni kierowani gniewem narastającym przez lata bezwzględnej niewoli. Pozostałe prowincje usiłują odnaleźć się w ciężkich czasach: jedni przygotowują się do obrony przed najazdem, inni rozważają białą flagę, uznając Katorżnika za nowego Cesarza. Widmo klęski Imperium wykorzystują także tajemnicze kulty, pragnące rychłego nadejścia Władcy Demonów

Przyczółek oferuje anglojęzyczne i polskojęzyczne podręczniki do gry fabularnej Cień Władcy Demonów.

Dlaczego warto?

  • Awanturniczka, bohater, a może złoczyńcy? Wspólnie stwórzcie opowieść o drużynie rzuconej w sam środek burzliwego konfliktu oraz katakliźmie pojawiającym się na horyzoncie. 
  • Wzbogać narrację atrybutami Splugawienia i Szaleństwa, oddającymi powolne wyniszczanie psychiki oraz organizmu postaci.
  • Korzystaj z dedykowanej mechaniki opartej na kościach sześcio- i dwudziestościennych wraz z dodatkowymi kośćmi Utrudnień lub Ułatwień. 

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Aby powstrzymać nadciągającą katastrofę ze strony Władcy Demonów, potrzebujesz:

Cień Władcy Demonów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium