SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!
Menu

Ponad prawem

Czego tutaj szukasz, dzieciaku? Kłopotów? To masz jak w banku. Testuj moją cierpliwość dalej, a zaraz zleci się tutaj banda nanoświrów i pożegnasz się z tym uśmieszkiem. Wyglądasz jak korpoś, tylko oni mają z czego się cieszyć. A ich nie lubimy. O nie. 

O czym jest CY_BORG RPG?

CY_BORG to gra fabularna wydana przez Free League, stanowiąca estetycznie podaną miksturę złożoną z klasycznego cyberpunka, horroru i sci-fi. System nawiązuje do założeń znanych z Mork Borg, utrzymując styl graficzny na równie wysokim poziomie.  

Cy, miasto przyszłości osnute ciężką atmosferą mroku i beznadziei, które od pewnego feralnego incydentu nigdy już nie było takie samo. Rezultatem pojawienia się dziwnych bakterii oraz nanomechanizmów jest mutacja, przeobrażająca ludzi w potwory. To wszystkie dzieje się tuż pod sięgającymi nieba wieżowcami należącymi do korporacji równie bezlitosnych, co cyberpunkowe prawo ulicy, lecz skrywających swe prawdziwe zamiary za białymi kołnierzykami.

Niszcz, knuj, hackuj i współpracuj z innymi cyberpunkami. Żyj w mieście przyszłości, w którym nie ma miejsca na przebaczenie.

CY_BORG jest systemem RPG zalecanym dla dojrzałych odbiorców ze względu na świat pełen przemocy, używek oraz gore. 

Przyczółek oferuje anglojęzyczne podręczniki do gry fabularnej CY_BORG.

Dlaczego warto?

  • Poznaj miasto Cy, w którym panuje prawo silniejszego, nanoświry sieją terror, a wszędzie roi się od gangsterów oraz narkomanów.
  • Ciesz się prostą, elastyczną mechaniką, opartą na pięciu cechach o współczynnikach dodawanych do rzutu. 
  • Zaprojektuj własne miasto przyszłości, bazując na tabelach losowości rodem z nurtu OSR, dzięki czemu każda kampania będzie unikalna. 
  • Doświadcz wspaniałej warstwy artystycznej gry, nie tylko od strony szalenie klimatycznych ilustracji, lecz nawet papieru o różnej fakturze oraz grubości.

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zanim staniesz oko w oko z nanoświrami, weź ze sobą:

Cy_Borg RPG ENG

Cy_BORG Asset Pack Cy_BORG Asset Pack
Producent: Free League
Cena:

159,95 zł

szt
zobacz więcej
Cy_BORG Core Rulebook Cy_BORG Core Rulebook
Producent: Free League
Cena:

199,95 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium