SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i odbierz 5% rabatu na swoje pierwsze zamówienie. Zobaczysz, że warto ;)
Menu

Wielka moc, wielka odpowiedzialność

Spoglądając w lustro, początkowo nie dostrzeżesz potwora skrytego w swym odbiciu. Wystarczy odrobina władzy. Z każdym kolejnym dniem chcesz więcej i więcej, aż dążysz do boskości, na własną rękę wymierzając sprawiedliwość, zmieniając losy innych, podążając za każdym egoistycznym kaprysem. Otrzymując dar, pamiętaj o pokorze. 

W przeciwnym razie stanie się Twoją zgubą.  

O czym jest Mage: The Ascension RPG?

Mage: The Ascension wydane przez Onyx Path Publishing to gra fabularna w konwencji horroru z domieszką urban fantasy, osadzona w uniwersum Świata Mroku. Wciel się w rolę Przebudzonego, posiadającego moc zdolną do kształtowania świata wedle woli. Wszystko ma jednak swoją cenę. 

Wyobraź sobie rzeczywistość, w której możesz wszystko. Żadnych granic. Twoja magia jest praktycznie nieograniczona, o ile będziesz w stanie otworzyć swój umysł na mistyczną wiedzę. W naszej naturze leży wszak poszukiwanie odpowiedzi. Co z nimi zrobisz? To potęga, która może prowadzić do boskości, jak również do upadku. To, czy zaryzykujesz, zależy wyłącznie od Ciebie. 

Mage: The Ascension jest systemem RPG zalecanym dla dojrzałych odbiorców ze względu na mroczną atmosferę przedstawionego świata. 

Przyczółek oferuje anglojęzyczne podręczniki do Mage: The Ascension.

Dlaczego warto?

  • Zdobądź potęgę dzięki mocy, wywierając wpływ na ludzi oraz ich losy tak, jak tylko zapragniesz - o ile liczysz się z konsekwencjami swoich decyzji. 
  • Kształtuj otoczenie za pomocą sfer magii - władaj żywiołami, używaj bilokacji, przyśpieszaj lub spowalniaj czas, zmieniaj swoją albo czyjąś formę. Możliwości są niemal nieograniczone. 
  • Korzystaj z uniwersalnej mechaniki Świata Mroku, opierającej się na puli kości oraz ilości sukcesów, które doprecyzowują skalę rezultatu. 

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zanim poznasz Prawdę, zajrzyj do ksiąg i zbierz niezbędne komponenty:

Mage The Ascension

Mage 20th Technocracy Reloaded (outlet) Mage 20th Technocracy Reloaded (outlet)
Cena:

399,95 zł

Cena regularna: 599,95 zł

Najniższa cena: 599,95 zł
szt
zobacz więcej
  • Outlet
  • Kolekcja ŚWIĄTECZNA
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium