SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!

Droga ku szaleństwu

Ślady wskazywały na zabójstwo, ale nie takie, z którymi mieliśmy do tej pory do czynienia. Sprawca wykazywał się wyjątkową brutalnością, kimkolwiek… Czymkolwiek był. Nie mówiłem o tym reszcie, gdyż uznaliby mnie za niespełna rozumu, lecz tego nie mógł dokonać człowiek. Nic tu się nie składa. Nie daje mi to spokoju.

O czym jest Na tropie Cthulhu RPG?

Na tropie Cthulhu to detektywistyczna gra fabularna wydana przez Alis Games, przenosząca grozę mitologii H. P. Lovecrafta do lat ‘30 XX wieku, łącząc ją z mechaniką GUMSHOE autorstwa Robina D. Lawsa.  

Badacze Tajemnic dokonując kolejnych, przerażających odkryć podczas podjętego przez nich śledztwa będą odwiedzać liczne niebezpieczne miejsca, zagłębiając się się w lekturze tajemniczych ksiąg. Jedno jest pewne: rozwiązanie makabrycznej zagadki przekroczy ich najśmielsze oczekiwania. Narastający niepokój, towarzyszący temu zadaniu znajdzie swoje źródło nie tylko w istotach spoza naszego świata oraz czasu, ale i w ich własnych umysłach. 

Na tropie Cthulhu jest systemem RPG zalecanym dla dojrzałych odbiorców ze względu na grozę mitologii H. P. Lovecrafta, często nawiązującą do makabrycznej strony ludzkiego umysłu.

Przyczółek oferuje polskojęzyczne i anglojęzyczne podręczniki do gry fabularnej Na Tropie Cthulhu.

Dlaczego warto?

  • Wybierz rodzaj historii, który czeka Badaczy, od mrocznej ścieżki wiodącej prosto ku szaleństwu po przygodową pulpę.
  • Daj się pochłonąć immersji dzięki bogatemu opisowi lat 30. XX wieku wraz z realiami globalnego totalitaryzmu.
  • Dopasuj Motywację do Badaczy, korzystając z 14 wiarygodnych propozycji, które skłaniają do podjęcia tropu istot nie z tego świata.
  • Poprowadź śledztwo, korzystając z dynamicznej mechaniki GUMSHOE, dzięki której rozgrywka stanie się bardziej płynna.

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zanim ruszysz tropem kosmicznego horroru, upewnij się, że posiadasz:

Na Tropie Cthulhu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium