SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i odbierz 5% rabatu na swoje pierwsze zamówienie. Zobaczysz, że warto ;)
Menu

W służbie ludzkości

Początkowo z kolegą myśleliśmy, że to spadające gwiazdy. Później stwierdziliśmy, że chyba jednak asteroidy. Uderzały z ogromną prędkością o Ziemię, wywołując przerażenie wśród ludzi. Śmiali się z nas, kiedy zrobiliśmy o tym podcast, a mieliśmy rację! Oto przed nami znajdował się dowód na istnienie istot rozumnych poza naszą planetą - choć i u nas bywa z tym różnie. W dodatku te robotyczne stwory wydają się nastawione pokojowo. Tylko czego tutaj szukają? Dowiecie się w kolejnym odcinku!

O czym jest Transformers RPG?

System Transformers RPG wydany przez Renegade Game Studios pozwala stworzyć własnego Autobota, rzuconego w sam środek walki z bezlitosnymi Decepticonami. Czy powstrzymasz złowrogie plany Megatrona i ocalisz ludzkość? 

Nad Ziemią unosi się widmo totalnej anihilacji rodzaju ludzkiego. Oddziały Megatrona niestrudzenie walczą o dominację nad światem, mierząc się z dawnymi, cybertrońskimi towarzyszami. Autoboty, prowadząc wojnę z Decepticonami w imię ochrony ludzkości, czerpią siłę życiową z kosmicznego Energonu - substancji desperacko potrzebnej do dalszej walki. Wybierz strategię, która pozwoli na zwycięstwo w konflikcie, wykorzystując Energon do potężnych ataków wymierzonych w jednostki wroga. 

Przyczółek oferuje anglojęzyczne podręczniki do gry fabularnej Transformers RPG. 

Dlaczego warto?

  • Spełnij marzenie z dzieciństwa, projektując własnego Autobota stającego do walki po stronie ludzkości. 
  • Poznaj perspektywę Cybertronian, dla których to właśnie człowiek jest gatunkiem obcym
  • Wybierz strategię, która pozwoli Ci zyskać kontrolę nad Energonem, aby móc przechylić szalę zwycięstwa na stronę Autobotów.
  • Wykorzystaj mechanikę Essence20, stosowaną również w grach fabularnych Power Rangers RPG oraz G.I. JOE RPG.

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zanim staniesz do walki, wyposaż się w:

Transformers RPG

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium