SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!
Menu

Werewolf The Apocalypse 5E

Ostatnia szansa

Zawiedliśmy. Apokalipsa nadchodzi. Czujemy to. Oto stoimy, w obliczu zgubnego losu naszego świata. Ziemia, matka nasza, krwawi, a ludzkość bezwzględnie ją niszczy. Zgadza się, kroczycie ścieżką zagłady, trując powietrze, wodę oraz ziemię. Wasze pragnienie władzy i zysku nie zna granic. A my, dla Gai, dla naszej przyszłości, musimy być gotowi na wszystko. Kolejnego ostrzeżenia nie będzie.

O czym jest Werewolf: The Apocalypse RPG?

Piąta edycja Werewolf: The Apocalypse to gra fabularna w konwencji urban fantasy, wydana przez Renegade Game Studios, osadzona w uniwersum Świata Mroku. Pokieruj losami Garou - wojowniczych zmiennokształtnych, rozdartych między duszą ludzką, a wilczą. 

Matka-Ziemia Gaja umiera z rąk chciwych ludzi, a Garou wyrwą ją z objęć śmierci własnymi pazurami i kłami… Lub odejdą wraz z nią. Pomimo niewielkiej garstki obrońców Ziemi, nawet w obliczu Apokalipsy walka wciąż trwa, choć świadomość przegranej rośnie z każdym dniem. Jedyną nadzieją jest to, że plemiona Garou mogą naprawić zerwane więzi i zjednoczyć się przeciwko Żmijowi, którego wpływ doprowadza świat do upadku.

Werewolf: The Apocalypse jest zalecany dla dojrzałych odbiorców ze względu na mrok oraz brutalność przedstawionego w nim świata.

Przyczółek oferuje anglojęzyczne podręczniki do gry fabularnej Werewolf: The Apocalypse 5th Edition.

Dlaczego warto?

  • Pokonaj siły zniszczenia i ludzkiej zachłanności jako nowe pokolenie Garou, walczące w imię ocalenia Ziemi.
  • Wykorzystaj system Storyteller z piątej edycji, aby stworzyć swoje własne kroniki w wilkołaczym Świecie Mroku.
  • Dołącz do jednego z jedenastu plemion, bogatych w narracyjną głębię, dającą fundamenty do angażującej, ciekawej kampanii.

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Aby pokonać Żmija, zaopatrz się w:

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium