SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!
Menu

W objęciach Zapomnienia

Niewiele już pamiętam. Rozmazane twarze, niewyraźne głosy, nieokreślony krajobraz. Nie jestem pewna, kim właściwie byłam. Wciąż jednak silny jest we mnie gniew, chęć zemsty, lecz z drugiej strony strach przed tym, co było i co będzie. Cień zdaje się rozumieć. Chce ukoić moje cierpienie, tak przynajmniej twierdzi. Bywa pomocny, choć czasem mam wrażenie, że jest moim mrocznym odbiciem. Fragmentem duszy, którego czasami się obawiam. 

O czym jest Wraith: The Oblivion RPG?

Wraith: The Oblivion wydany przez Onyx Path Publishing to gra łącząca konwencję urban fantasy z horrorem, pozwalająca wcielić się w rolę dusz kurczowo trzymających się resztek swojego dawnego życia, będąc zawieszonymi pomiędzy światami. 

Jedno jest pewne: śmierć była dopiero początkiem. Jako duch znajdujący się pośrodku Piekła i Nieba, wciąż walczysz z Zapomnieniem, pragnąc walczyć o to, co było dla Ciebie ważne za życia. Wspomnienia, chęć ochrony bliskich oraz niedokończone sprawy przyczyniły się do tego, że uczysz się egzystencji w tym dziwnym nie-świecie, choć tajemniczy szept uwodzicielsko kusi, kierując Cię ku zgubie. A co jeśli okaże się wyzwoleniem? 

Wraith: The Oblivion jest systemem RPG zalecanym dla dojrzałych odbiorców ze względu na mroczny świat oraz elementy thrillera psychologicznego. 

Przyczółek oferuje anglojęzyczne podręczniki do Wraith: The Oblivion. 

Dlaczego warto?

  • Jako duch skonfrontuj się z problemami dawnego życia, takimi jak niespełnione obietnice, utracone relacje i wszelkie niedokończone, ludzkie sprawy.  
  • Odkryj wartość przyjaźni, miłości, spokoju i sukcesu, wspominając to, co zostało utracone oraz chroniąc pozostałości po szczęśliwych chwilach.
  • Zmierz się z Zapomnieniem, pochłaniającym resztę świadomości zagubionych dusz. 

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zanim porozmawiasz z Cieniem, pamiętaj o:

Wraith The Oblivion

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium