SPRAWDŹ NAS! Zarejestruj się i zgarnij 5% rabatu na pierwsze zamówienie (no i dołączysz do programu lojalnościowego ;). Zobaczysz, że warto!
Menu

Słodki pocałunek Śmierci

Śmierć była dopiero początkiem. Sama zgodziłam się na ten los. Niegdyś myślałam, że cena była zatrważająca. Ludzka krew okazała się jednak tak kusząca i słodka niczym najlepsze wino. Czas, który zyskałam, sprawił, że czuję się szczęśliwa, mogę być kim tylko zechcę, bez łańcuchów moralności czy zmartwień o to, co pomyślą o mnie inni. To ja jestem drapieżnikiem, a oni zwierzyną. Dopiero teraz czuję smak życia. 

O czym jest Vampire: The Masquerade 5th Edition Roleplaying Game?

Vampire: Masquerade 5th Edition Roleplaying Game wydany przez Renegade Game Studios jest grą fabularną będącą połączeniem urban fantasy oraz horroru. Osoby Grające wcielają się w role wampirów zmagających się z nieustannym głodem ludzkiej krwi, utratą człowieczeństwa oraz intrygami politycznymi wampirzej organizacji Camarilla.

Spokrewnieni każdej nocy stąpają po cienkiej linii oddzielającej ludzkie sumienie od potwornego pragnienia. Krwawy spektakl cieni trwa, a głód prowokuje do makabrycznych czynów. Czy przekroczycie tę granicę, ryzykując złamanie ustalonych Tradycji

Vampire: The Masquerade 5th Edition Roleplaying Game jest zalecany dla dojrzałych odbiorców ze względu na mrok przedstawionego w nim świata.

Przyczółek oferuje polskoanglojęzyczne podręczniki do gry fabularnej Vampire: The Masquerade 5th Edition Roleplaying Game. 

Dlaczego warto?

  • Wgryź się w klimat wampirzego horroru politycznego, gdzie osobiste pragnienie zachowania choć odrobiny człowieczeństwa miesza się z walką o władzę w wampirzej społeczności.
  • Korzystaj z całego spektrum nadnaturalnych zdolności, które wzbogacą historię Twojej wampirzej koterii o nowe sposoby radzenia sobie z przeszkodami w świecie śmiertelnych. 
  • Poznaj odświeżoną mechanikę piątej edycji, opierającą się na kościach dziesięciościennych wraz z zasadami dodatkowymi, które doprecyzują zdolności postaci. 

Czego potrzebujesz, aby zagrać?

Zanim udasz się na łowy, weź ze sobą:

Vampire Masquerade 5ed

Vampire the Masquerade 5th Player's Guide Vampire the Masquerade 5th Player's Guide
Cena:

199,95 zł

zobacz więcej
Vampire the Masquerade 5th Book of Nod Vampire the Masquerade 5th Book of Nod
Cena:

209,95 zł

zobacz więcej
Wampir Maskarada Sabbat The Black Hand Wampir Maskarada Sabbat The Black Hand
Cena:

164,96 zł

zobacz więcej
Wampir Maskarada Fall Of London Wampir Maskarada Fall Of London
Producent: Modiphius
Cena:

179,95 zł

zobacz więcej
Wampir Maskarada Chicago By Night Wampir Maskarada Chicago By Night
Cena:

199,95 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium